Студентська рада коледжу

Студентське самоврядування – це форма управління, за якої студенти на рівні групи, відділення, гуртожитку самостійно вирішують питання внутрішнього управління Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу.

Студентське самоврядування  - це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав і інтересів студентів, а також брати участь в управлінні коледжем.

Студентське самоврядування є невід’ємною частиною громадського самоврядування коледжу, важливим елементом вдосконалення освітньої роботи. Його діяльність спрямована на інтенсифікацію процесів зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Студентське самоврядування виражає інтереси усіх студентів коледжу незалежно від раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Органи студентського самоврядування діють на принципах добровільності, колегіальності, відкритості.

В коледжі діють такі органи студентського самоврядування:

 рада студентського самоврядування коледжу та рада студентського самоврядування гуртожитку

        Склад ради студентського самоврядування коледжу на 2022-2023н.р.

6 липня в коледжі відбулась звітно-виборча Конференція органів студентського самоврядування.


Основні питання Конференції:

-звіт голови ради студентського самоврядування коледжу за 2021-2022н.р.;

-фінансовий звіт голови контрольно-ревізійної комісії;

-внесення змін до Положення про студентське самоврядування коледжу;

-обрання нового складу ради студентського самоврядування коледжу.17 вересня члени ради студентського самоврядування приймали участь в святковій ярмарці до Дня міста, на якій представили локацію "Молдавське подвір'я". 

5 жовтня відбувся захід "Будьмо знайомі" для членів ради студентського самоврядування коледжу та членів профспілкової організації. Студентами коледжу був організований похід - пікнік до Дністровського лиману. Учасники заходу мали змогу ближче познайомитися, поспілкуватися і відпочити. 

Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року» № 1037 від 29.09.2021 р. студенту  231 групи відділення "Експлуатація техніки промислового рибальства та аквакультури. Бухгалтерський облік" Мусі Олександру Олександровичу призначено академічну стипендію Президента України!

Щиро вітаємо Олександра та бажаємо йому подальших успіхів  у навчальній та громадській  діяльності!


19 жовтня – Всеукраїнський день відповідальності людини. Долучайтеся до відзначення!

Пропонуємо приєднатися до інтернет-флешмобу “5 відповідальних друзів”. Напишіть в соцмережах пост, в якому тегніть 5 (можна більше) своїх найбільш відповідальних друзів. Розкажіть, чому ви їх такими вважаєте, тим самим передаючи естафету далі. Так ми познайомимо усіх відповідальних людей країни між собою.  #дію_відповідально  #ДеньВідповідальності 

Вітаємо з днем української  писемності та мови!!!

Шановні друзі! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім  утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. 

Шановні студенти!

Творча студія коледжу вітає вас з

Міжнародним днем студентів –

святом молодості, пошуку, відкриттів та великих звершень!

Студентські роки – це незабутній період у житті.

Ви допитливі, талановиті, вмієте мріяти і творити.

Ставайте добрими фахівцями обраної вами професії.

Будьте вдячними своїм викладачам,

які передають вам свій досвід і мудрість.

Бажаємо вам натхнення, успіхів у навчанні і

хай у ваших серцях назавжди збережеться

романтика студентських років!


Рада студентського самоврядування коледжу щиро дякує усім, хто долучився до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям».


Вітаємо з призначенням Премії та Стипендії міського голови!!!

30 листопада в приміщенні міської ради відбулось урочисте вручення Стипендії та Премії міського голови талановитій молоді міста.  За високий рівень знань, активну участь в громадській роботі коледжу стипендіаткою міського голови стала  Корінь Аріна - студентка 331групи, голова ради студентського самоврядування гуртожитку. Премією міського голови була відзначена  - Сушко Вікторія - студентка 331групи, активна учасниця виховних заходів коледжу. Бажаємо дівчатам не зупинятися на досягнутому, великої вдачі, нових звершень, цікавих відкриттів і наснаги.

Академія Святого Миколая

16 грудня за ініціативи ради студентського самоврядування коледжу  відбувся благодійний ярмарок.

Головна мета – збір коштів на лікування  випускника коледжу – Доні Євгена.

В ярмарці прийняли участь: 111гр., 121гр., 131гр., 211гр., 221гр., 222/321гр., 231гр., 232гр., 331/431гр., 411гр., 421гр. та студрада коледжу

За результатами ярмарки було зібрано кошти на суму – 

 9 500гривень.


Благодійна   акція

«А вам тепло в ноги?»

В перший місяць зими студенти коледжу активно долучилися до благодійної акції «А вам тепло в ноги?».

Головна мета – збір теплих шкарпеток для дітей з малозабезпечених  сімей та дітей-сиріт.

В акції прийняли участь: 111гр., 121гр., 131гр., 211гр., 221гр., 222/321гр., 231гр., 331/431гр., 411гр., 421гр. та студрада коледжу

21 грудня кабінет студради коледжу перетворився на святкову академію добра. Помічники Святого Миколая вручили святкові подарунки дітям. Добра справа знайшла відображення в щасливих очах і посмішках на обличчі.


Щедрий вечір! Добрий вечір!!!

Учасники творчої студії коледжу спільно з вокальним ансамблем та за підтримки ради студентського самоврядування організували привітання студентів та співробітників коледжу зі святом Маланки!!! Частину зібраних коштів було передано на благодійність. 

В єднанні і сила, і міць держави

Під таким лозунгом членами ради студентського самоврядування було створено інформаційний стенд до Дня соборності України. 

День Закоханих

14 лютого в фоє коледжу відбулась зустріч студентів із Святим Валентином. В атмосфері витав чудовий настрій. Творчою студією коледжу спільно з радою студентського самоврядування були проведені розіграші щасливої перепустки на іспит, подарунків. Студенти мали змогу взяти участь у вікторині, танцювальному флешмобі та передбаченнях майбутньої половинки. 

Як все відбувалося можна побачити перейшовши за посиланням https://youtu.be/7OPSgoTvsZE


                Флешмоб

"Одягни стрічку - вшануй пам'ять"

Під гаслом "Одягни стрічку - вшануй пам'ять" 16 лютого відбувся флешмоб, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та Дню єдності. Захід  об'єднав всіх студентів коледжу і показав згуртованість,  прояв небайдужості до загиблих Героїв та любов до Батьківщини. 

Посвята першокурсників у студенти

14 вересня в коледжі відбувся урочистий захід - "День посвяти першокурсників у студенти"⚓️. 

На адресу першокурсників лунали слова привітань від директора коледжу Лесі Бурдюжі.🎶Гарного настрою святу додали учасники творчої студії коледжу,  ансамбль народного танцю "Бесарабський сувенір" під керівництвом Івана Мікуліна та творча родина Харківських Катерини та Єгора.🧜🏻Владика морів і океанів - Нептун окропив усіх присутніх морською водою та дав мудрі настанови і поради. 🧑🏻‍🎓Голова ради студентського самоврядування Тетяна Балкан вручила першокурсникам студентський квиток, як свідчення того, що вони вже є повноправними членами коледжанської родини і справжніми студентами коледжу.  🏆У другій частині свята відбулися спортивні змагання, за участь в яких, студенти були відмічені грамотами. І на останок, усі присутні змогли насолодитися смачною рибною юшкою!!!🐟На один день коледж знову наповнився гарним настроєм і справжньою атмосферою дружнього коледжанського життя!

Акція До Дня миру

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру!🕊

З нагоди свята студенти Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу долучилися до акції "Молодь України за мир!"

Віримо в Україну і зичимо усім мирного неба над головою!!!

Фотофлешмоб "Моя країна - Україна"

З 26 по 28 вересня в коледжі пройшов  фотофлешмоб «Моя країна - Україна» до Міжнародного дня миру і туризму. За підсумками фотоконкурсу переможцями стали:

 • перше місце - Богдан Білоус, 111гр. 

 • друге місце - Артем Карнаван, 232гр. 

 • третє місце - Ольга Іванівна Чорбаджи

Вітаємо переможців і зичимо усім МИРУ!!!

Благодійна акція   "Смілива гривня"

  З 01.08 по 31.10 в коледжі проходила акція «Смілива гривня», започаткована Національним банком України. 

За результатами акції було зібрано 662 гривні (шістсот шістдесят дві гривні) Дякуємо усім, хто долучився до важливої справи!!!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Увага!!!

11 жовтня о 15.30 в Google Meet

відбудеться засідання виборчої комісії

з обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора

 Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу.

Присутніми обов’язково повинні бути студенти, які рішенням засідань академічних груп (Протокол № 2 від 28.09.22р.) делеговані до складу кандидатів у виборні представники, які візьмуть участь у конкурсному відборі на посаду директора фахового коледжу.

 

Посилання на зустріч буде надано в день засідання за 10хв. до початку.


24 жовтня студенти Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу підвели  підсумки благодійної  акції #_Освіта_Одещини_Вдячна_Героям 

Щиро вдячні всім, хто в такий не простий час відгукнувся і долучився до важливої справи!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!💙💛

Результати таємного голосування по виборах представників із числа студентів коледжу для участі у конкурсному відборі директора Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу.

 Рішення лічильної комісії по підрахунку голосів (Протокол №1 від 28.11.22р.):
УХВАЛИЛИ:

          На підставі результатів таємного голосування, затвердити 7-х представників з числа студентів коледжу,  для участі в таємному голосуванні у конкурсному відборі претендента на посаду директора Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу:

Мазуренко Максима Максимовича

Харківську Катерину Сергіївну

Тарана Олександра Олександровича

Цуркана Віктора Сергійовича

Кудрявець Вікторію Максимівну

Білого Андрія Євгенійовича

Нікулеску Ірину Олегівну


Звітно-виборча Конференція органів студентського самоврядування

Запрошуємо активи академічних груп на звітно-виборчу конференцію органів студентського самоврядування коледжу(ОССК).

Конференція відбудеться 14 червня о 14.30 в актовій залі коледжу.

Бажаючих реалізувати свої цікаві ідеї, розвивати свої лідерські навички та здобувати корисний досвід запрошуємо приєднатися до органів студентського самоврядування. 

Тут ви зможете брати участь у плануванні та координації різноманітних заходів, благодійних акцій, освітніх проектів та ін.

Робота в раді сприятиме вашому особистому зростанню та допоможе визначитися з вашими цілями та інтересами для реалізації себе у майбутньому.

Для участі в роботі ОССК потрібно до 12 червня звернутися в 125ауд. (кабінет студради), отримати більш детальну інформацію і подати заявку.