Білгород-Дністровський морський рибопромисловий коледж

Державний заклад фахової передвищої освіти

оголошення, новини

Адміністрація коледжу інформує студентів і їхніх батьків про деякі вимоги Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом МОН від 08.09.2020р. №1115, зокрема п. п. 13 пункту І зазначає наступне:

13. Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Освітній процесс на період карантину:

Умови, правила, рекомендації

Адміністрація коледжу


Спеціальності

ВСТУП

Для вступу до Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу необхідно ознайомитись з інформацією щодо термінів та умов прийому